A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

November 28-án vidám hangulatú játszóház helyszíne volt iskolánk. Délután 5 órakor nagycsoportos óvodások és szüleik népesítették be tornatermünket, ahol Mariann néni és Edit néni vezetésével mondókáztak, körjátékoztak, és természetesen énekeltek is a gyermekek a gúnárról és a kis tücsökről. Ezt követően a leendő első osztályos tanító nénikkel ismerkedhettek meg a picik. Csillogó szemekkel figyelték Andi nénit és Kati nénit, akik az itt telelő kismadarakról meséltek nekik, majd csipegető madárkákat készítettek. Gyöngyi néni és Kriszti néni az őszről és a télről mesélt a gyermekeknek. Ezután néhány dióhéj segítségével igazi zenekarrá váltak az ovisok, hatalmas lelkesedéssel koppintva a mondókák ritmusát. Hogy a mozgás se maradjon el, egy varázslattal mindenki korcsolyát, majd sílécet húzott a lábára, és már száguldottak is a kis lurkók a lejtőn lefelé. Itt egy kupac hógolyó várta őket, amivel aztán célba is dobhattak. A sok csillogó szempár azt sugallta, hogy a gyermekek jól érezték magukat a játszóházban.