A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

A Kodály Zoltán Napok rendezvényei

Iskolánkban hagyományos módon 2012. december 17-22. között idén is megrendezésre kerülnek a Kodály Zoltán Napok.
A Kodály Zoltán születésnapja (december 16.) köré szerveződő kulturális héten a diákok számos rendezvényen és vetélkedőn vehetnek részt. Indulhatnak zenetörténeti vetélkedőn, összemérhetik tudásukat dallamírásban, lapról olvasásban, népdaléneklésben és a társas éneklés terén, valamint lehetőségük nyílik esszé formájában kifejteni a véleményüket az olasz kultúra és a zene kapcsolatának témájában.
A Kodály Zoltán Napok keretében 2012. december 19-én a Szent Imre-templomban idén is megtartjuk iskolánk hagyományos karácsonyi hangversenyét.