Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A Kodály Zoltán Napok rendezvényei

Iskolánkban hagyományos módon 2012. december 17-22. között idén is megrendezésre kerülnek a Kodály Zoltán Napok.
A Kodály Zoltán születésnapja (december 16.) köré szerveződő kulturális héten a diákok számos rendezvényen és vetélkedőn vehetnek részt. Indulhatnak zenetörténeti vetélkedőn, összemérhetik tudásukat dallamírásban, lapról olvasásban, népdaléneklésben és a társas éneklés terén, valamint lehetőségük nyílik esszé formájában kifejteni a véleményüket az olasz kultúra és a zene kapcsolatának témájában.
A Kodály Zoltán Napok keretében 2012. december 19-én a Szent Imre-templomban idén is megtartjuk iskolánk hagyományos karácsonyi hangversenyét.