Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

A Kodály Zoltán Napok rendezvényei

Iskolánkban hagyományos módon 2012. december 17-22. között idén is megrendezésre kerülnek a Kodály Zoltán Napok.
A Kodály Zoltán születésnapja (december 16.) köré szerveződő kulturális héten a diákok számos rendezvényen és vetélkedőn vehetnek részt. Indulhatnak zenetörténeti vetélkedőn, összemérhetik tudásukat dallamírásban, lapról olvasásban, népdaléneklésben és a társas éneklés terén, valamint lehetőségük nyílik esszé formájában kifejteni a véleményüket az olasz kultúra és a zene kapcsolatának témájában.
A Kodály Zoltán Napok keretében 2012. december 19-én a Szent Imre-templomban idén is megtartjuk iskolánk hagyományos karácsonyi hangversenyét.