Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Felhívás a Járási Népdaléneklési Versenyre

Az idei évben intézményünk tanárai és diákjai felhívással fordulnak a város és környékének felső tagozatos tanulóihoz: 
A Kodály Zoltán Napok keretében 2012. december 17-én 15 órától első alkalommal kerül megrendezésre iskolánk szervezésében a Járási Népdaléneklési Verseny. A versenyre történő jelentkezésednek nem feltétele a zenei képzettség, elég, ha szereted a magyar népzenét, és szívesen énekelsz magyar népdalokat. Ha tudásodat másoknak is szívesen megmutatnád, jelentkezz e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) vagy postai úton (Székesfehérvár, Béke tér 4). Leveledben neved, lakcímed, életkorod és iskolád neve mellett feltétlenül írd meg az általad választott népdalok címét is. 
Jelentkezz bátran, jelentkezésedet 2012. december 10-ig várjuk szeretettel!
 

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.