Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Felhívás a Járási Népdaléneklési Versenyre

Az idei évben intézményünk tanárai és diákjai felhívással fordulnak a város és környékének felső tagozatos tanulóihoz: 
A Kodály Zoltán Napok keretében 2012. december 17-én 15 órától első alkalommal kerül megrendezésre iskolánk szervezésében a Járási Népdaléneklési Verseny. A versenyre történő jelentkezésednek nem feltétele a zenei képzettség, elég, ha szereted a magyar népzenét, és szívesen énekelsz magyar népdalokat. Ha tudásodat másoknak is szívesen megmutatnád, jelentkezz e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.) vagy postai úton (Székesfehérvár, Béke tér 4). Leveledben neved, lakcímed, életkorod és iskolád neve mellett feltétlenül írd meg az általad választott népdalok címét is. 
Jelentkezz bátran, jelentkezésedet 2012. december 10-ig várjuk szeretettel!
 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.