A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

A magyar nyelv napja-vetélkedő

Kedves Felsősök!

November 13-a 2011 óta a magyar nyelv napja.
Ezen alkalomból játékos nyelvi vetélkedőre hívunk benneteket.
Egy feladatsort állítottunk össze számotokra, hogy kipróbáljátok magatokat: mennyire ismeritek a magyar nyelv könnyedebb, játékos oldalát?
A feladatsort megoldhatjátok egyedül vagy csoportosan, az iskolában vagy otthon.
Az 5. évfolyamnak három, a 6. évfolyamnak négy, a 7. évfolyamnak öt, a 8. évfolyamnak hat feladatot kell megoldania. Hogy melyeket? Azt ti döntitek el.
Természetesen használhattok bármilyen segédeszközt, a lényeg, hogy jó kedveteket és kreativitásotokat ne hagyjátok el.
A megoldásokat adjátok oda vagy küldjétek el magyartanárotoknak november 21-ig.
Eredményes munkát, jó szórakozást kívánunk nektek:

Humán munkaközösség