Események

Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26. 
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5. 
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30 

Iskolai közösségi szolgálat

Katona voltam…

Szívből gratulálunk Brattengeier Patrik 8.a osztályos tanulónak, aki a Nagysándor József laktanya által meghirdetett Katona voltam... című kiállításra beküldött pályaművek közül elnyerte A legjobb rajz díjat. Kiváló munkáját a zsűri az oklevélen kívül serleggel és könyvvel jutalmazta, és a laktanyában kiállította. A rajzon a laktanya nyílt napjának valószínűleg legemlékezetesebb jelenete látható: egy tank eltapos egy Trabantot.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.