Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Hanna kiváló sportteljesítménye

Oblat Hanna 3.é osztályos tanuló sorra ér el nagyszerűbbnél nagyszerűbb eredményeket a sport területén. Szeptemberben a megyei duatlon diákolimpián lett első, így iskolánkat ő képviselte a szekszárdi országos diákolimpián. Október végén az országos kéttusa elit bajnokságon III. helyezést ért el.  Remek teljesítményéhez gratulálunk, további sikereket kívánunk neki.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.