Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Nyílt nap a gimnáziumban

Gimnáziumunk november 21-én nyílt napot rendez a délelőtti tanítási órákban 8. osztályos, leendő kilencedikes diákok számára.
Az iskolánk iránt érdeklődő diákok a nyílt nap keretében különböző tanítási órákat látogathatnak; betekintést nyerhetnek gimnáziumunk hétköznapjaiba és tájékozódhatnak a különböző programokról. A nyílt nap az első órával, 7.45-kor kezdődik, délután 15 órai kezdettel pedig Kneifel Imre, az iskola igazgatója tájékoztatót tart a szülők és a diákok számára.
Az érdeklődők további információt az iskola telefonszámán (22/500-065) kaphatnak.

A gimnázium diákjai és tanárai szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!