Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Nyílt nap a gimnáziumban

Gimnáziumunk november 21-én nyílt napot rendez a délelőtti tanítási órákban 8. osztályos, leendő kilencedikes diákok számára.
Az iskolánk iránt érdeklődő diákok a nyílt nap keretében különböző tanítási órákat látogathatnak; betekintést nyerhetnek gimnáziumunk hétköznapjaiba és tájékozódhatnak a különböző programokról. A nyílt nap az első órával, 7.45-kor kezdődik, délután 15 órai kezdettel pedig Kneifel Imre, az iskola igazgatója tájékoztatót tart a szülők és a diákok számára.
Az érdeklődők további információt az iskola telefonszámán (22/500-065) kaphatnak.

A gimnázium diákjai és tanárai szeretettel várnak minden kedves érdeklődőt!