Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Óvónők vendégségben

Egy októberi reggelen vendégségbe érkezett hozzánk több fehérvári és vidéki óvó néni. Az első osztályos gyermekek nagy izgalommal és szeretettel várták egykori nevelőiket.
Először  az 1. a osztályosok mutatták be egy kombinált magyar- és énekórán az iskolában tanultakat, majd az 1.é osztályosok  dolgoztak lelkesen  egy szintén vegyes matematika- és énekórán. Mindkét foglalkozás jó hangulatban, sok gyermekközpontú játékkal telt. A tanórák végén a gyermekek búcsúzóul ajándékkal lepték meg a látogatókat, így köszönve meg az elmúlt évek kitartó és szerető gondoskodását. Mi is köszönjük az óvónők megtisztelő érdeklődését, és további munkájukhoz sok erőt, türelmet kívánunk. Szeretettel várjuk őket jövőre is!

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.