Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Óvónők vendégségben

Egy októberi reggelen vendégségbe érkezett hozzánk több fehérvári és vidéki óvó néni. Az első osztályos gyermekek nagy izgalommal és szeretettel várták egykori nevelőiket.
Először  az 1. a osztályosok mutatták be egy kombinált magyar- és énekórán az iskolában tanultakat, majd az 1.é osztályosok  dolgoztak lelkesen  egy szintén vegyes matematika- és énekórán. Mindkét foglalkozás jó hangulatban, sok gyermekközpontú játékkal telt. A tanórák végén a gyermekek búcsúzóul ajándékkal lepték meg a látogatókat, így köszönve meg az elmúlt évek kitartó és szerető gondoskodását. Mi is köszönjük az óvónők megtisztelő érdeklődését, és további munkájukhoz sok erőt, türelmet kívánunk. Szeretettel várjuk őket jövőre is!