Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Óvónők vendégségben

Egy októberi reggelen vendégségbe érkezett hozzánk több fehérvári és vidéki óvó néni. Az első osztályos gyermekek nagy izgalommal és szeretettel várták egykori nevelőiket.
Először  az 1. a osztályosok mutatták be egy kombinált magyar- és énekórán az iskolában tanultakat, majd az 1.é osztályosok  dolgoztak lelkesen  egy szintén vegyes matematika- és énekórán. Mindkét foglalkozás jó hangulatban, sok gyermekközpontú játékkal telt. A tanórák végén a gyermekek búcsúzóul ajándékkal lepték meg a látogatókat, így köszönve meg az elmúlt évek kitartó és szerető gondoskodását. Mi is köszönjük az óvónők megtisztelő érdeklődését, és további munkájukhoz sok erőt, türelmet kívánunk. Szeretettel várjuk őket jövőre is!