A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Új játszótér szülői összefogásból

Régi vágya teljesült a Kodály Iskolába járó gyermekeknek. Hosszú évek várakozása után végre új játékokkal gyarapodott az iskola udvara. Mindez az elmúlt két év példaértékű szülői összefogásának, támogatásának köszönhető. A beruházás teljes összege megközelíti az egymillió forintot. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani valamennyi családnak, akik az utóbbi két év karácsonyi hangversenyén és szülő-nevelő bálján részt vettek.
Az ünnepélyes játszótéravatást megtisztelte jelenlétével városunk polgármestere, Dr.Cser-Palkovics András, valamint a körzet területi képviselője, Kovács Zsolt is. Az ünnepségen Kossa Lilla 1.a osztályos kislány verset mondott, az 5.é osztály kamarakórusa kétszólamú dalokat énekelt.

Újságcikk