Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Új játszótér szülői összefogásból

Régi vágya teljesült a Kodály Iskolába járó gyermekeknek. Hosszú évek várakozása után végre új játékokkal gyarapodott az iskola udvara. Mindez az elmúlt két év példaértékű szülői összefogásának, támogatásának köszönhető. A beruházás teljes összege megközelíti az egymillió forintot. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani valamennyi családnak, akik az utóbbi két év karácsonyi hangversenyén és szülő-nevelő bálján részt vettek.
Az ünnepélyes játszótéravatást megtisztelte jelenlétével városunk polgármestere, Dr.Cser-Palkovics András, valamint a körzet területi képviselője, Kovács Zsolt is. Az ünnepségen Kossa Lilla 1.a osztályos kislány verset mondott, az 5.é osztály kamarakórusa kétszólamú dalokat énekelt.

Újságcikk