Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Új játszótér szülői összefogásból

Régi vágya teljesült a Kodály Iskolába járó gyermekeknek. Hosszú évek várakozása után végre új játékokkal gyarapodott az iskola udvara. Mindez az elmúlt két év példaértékű szülői összefogásának, támogatásának köszönhető. A beruházás teljes összege megközelíti az egymillió forintot. Ezúton is szeretnénk köszönetet mondani valamennyi családnak, akik az utóbbi két év karácsonyi hangversenyén és szülő-nevelő bálján részt vettek.
Az ünnepélyes játszótéravatást megtisztelte jelenlétével városunk polgármestere, Dr.Cser-Palkovics András, valamint a körzet területi képviselője, Kovács Zsolt is. Az ünnepségen Kossa Lilla 1.a osztályos kislány verset mondott, az 5.é osztály kamarakórusa kétszólamú dalokat énekelt.

Újságcikk