Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Múzeumi nap a gimnáziumban

 Gimnáziumunk négy osztálya szeptember 28-án múzeumlátogatásra Budapestre utazott.

Képek

 

 

A múzeumi nap során a 9. és a 10. osztályos tanulók a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteményét tekintették meg, majd tárlatvezetés keretében megismerkedhettek a Régi Képtár legjelentősebb festményeivel. A gimnázium 11. osztálya a Néprajzi Múzeumban A magyar nép hagyományos kultúrája című kiállítást látogatta meg, míg a 12. osztályos diákok a Terror Háza állandó kiállításán jártak.
Gimnáziumunk mind a négy osztálya ellátogatott a Kodály-házba is, ahol a diákok a Kodály Zoltán életéről szóló film megtekintése után bejárhatták iskolánk névadójának egykori lakását. Különös élményt jelentett Kodály kéziratait, fényképeit, művei bemutatóiról szóló plakátjait látni, valamint megcsodálni azokat a tárgyakat, melyek között a nagy zeneszerző és zenepedagógus hétköznapjait élte.
Idén is jó hangulatú,tartalmas napot tölthettünk együtt gimnáziumi tanulók és tanárok a budapesti múzeumokban.
 

 

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.