Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Múzeumi nap a gimnáziumban

 Gimnáziumunk négy osztálya szeptember 28-án múzeumlátogatásra Budapestre utazott.

Képek

 

 

A múzeumi nap során a 9. és a 10. osztályos tanulók a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteményét tekintették meg, majd tárlatvezetés keretében megismerkedhettek a Régi Képtár legjelentősebb festményeivel. A gimnázium 11. osztálya a Néprajzi Múzeumban A magyar nép hagyományos kultúrája című kiállítást látogatta meg, míg a 12. osztályos diákok a Terror Háza állandó kiállításán jártak.
Gimnáziumunk mind a négy osztálya ellátogatott a Kodály-házba is, ahol a diákok a Kodály Zoltán életéről szóló film megtekintése után bejárhatták iskolánk névadójának egykori lakását. Különös élményt jelentett Kodály kéziratait, fényképeit, művei bemutatóiról szóló plakátjait látni, valamint megcsodálni azokat a tárgyakat, melyek között a nagy zeneszerző és zenepedagógus hétköznapjait élte.
Idén is jó hangulatú,tartalmas napot tölthettünk együtt gimnáziumi tanulók és tanárok a budapesti múzeumokban.
 

 

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.