Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Múzeumi nap a gimnáziumban

Gimnáziumunk négy osztálya szeptember 28-án múzeumlátogatásra Budapestre utazott.

A múzeumi nap során a 9. és a 10. osztályos tanulók a Szépművészeti Múzeum Antik Gyűjteményét tekintették meg, majd tárlatvezetés keretében megismerkedhettek a Régi Képtár legjelentősebb festményeivel. A gimnázium 11. osztálya a Néprajzi Múzeumban A magyar nép hagyományos kultúrája című kiállítást látogatta meg, míg a 12. osztályos diákok a Terror Háza állandó kiállításán jártak.
Gimnáziumunk mind a négy osztálya ellátogatott a Kodály-házba is, ahol a diákok a Kodály Zoltán életéről szóló film megtekintése után bejárhatták iskolánk névadójának egykori lakását. Különös élményt jelentett Kodály kéziratait, fényképeit, művei bemutatóiról szóló plakátjait látni, valamint megcsodálni azokat a tárgyakat, melyek között a nagy zeneszerző és zenepedagógus hétköznapjait élte.
Idén is jó hangulatú,tartalmas napot tölthettünk együtt gimnáziumi tanulók és tanárok a budapesti múzeumokban.