Fogadóóra:
november 19. 17 óra
Gimnazisták színházlátogatása a budapesti Katona József Színházban:
november 21.
Mikulásváró zenés játszóház leendő elsősöknek:
november 27. 17 óra
Városi szépkiejtési verseny:
november 29. 14 óra
Adventi hangverseny a Lánykar közreműködésével a ciszterci templomban:
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 2.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Projektnap:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18 óra, Felsővárosi templom
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Kórustábor a Balatonnál

Az idén is felejthetetlen három napot töltött a Kicsinyek kórusa Balatonlellén. A délelőtti kóruspróbákat színes programok követték. Voltunk hajókiránduláson, éjszakai túrán. Egyik este cirkuszi előadáson vettünk részt. Rendeztünk tábori olimpiát is.  Az időjárás is nagyon kegyes volt hozzánk, így a strandolás sem maradhatott el. A Balaton hűs habjaiból csodálhattuk a naplementét. Igazán jól éreztük magunkat ezen a három vidám napon. Köszönetet mondanak mindezért Edit néninek a kórustagok és a kísérő tanító és tanár nénik.

A balatoni kórustábor

A mi iskolánkban csak kétszer adatik meg az az öröm, hogy a nyár vége felé a Balatonnál összegyűlik az osztály, és együtt tölt öt napot.
Az idei kórustáborban nagyon jól mulattunk. Mindennap énekeltünk és kirándultunk vagy versenyeztünk. Hajóval elmentünk Révfülöpre, és ott körülnéztünk a kikötő környékén. Egy másik este felgyalogoltunk a Gömb-kilátóhoz, és onnan gyönyörködtünk a naplementében. Az utolsó napon pedig az olimpiáról szóló vetélkedőn vettünk részt. Sokat játszottunk. Ja, és mielőtt elfelejteném: mindennap úsztunk a Balatonban.
Nekem nagyon tetszett a kórustábor, remélem, mások is így éreznek.
                                                                                                                                                 Szipola Antal
                                                                                                                                                          5.é
Szarvas Kata kiegészítése: A három nap csúcspontja a cirkusz volt!

iskolanyitogato 0001