Események

A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 24. hétfő, 9 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Kórustábor a Balatonnál

 Az idén is felejthetetlen három napot töltött a Kicsinyek kórusa Balatonlellén. A délelőtti kóruspróbákat színes programok követték. Voltunk hajókiránduláson, éjszakai túrán. Egyik este cirkuszi előadáson vettünk részt. Rendeztünk tábori olimpiát is.  Az időjárás is nagyon kegyes volt hozzánk, így a strandolás sem maradhatott el. A Balaton hűs habjaiból csodálhattuk a naplementét. Igazán jól éreztük magunkat ezen a három vidám napon. Köszönetet mondanak mindezért Edit néninek a kórustagok és a kísérő tanító és tanár nénik.

Képek

A balatoni kórustábor
 
A mi iskolánkban csak kétszer adatik meg az az öröm, hogy a nyár vége felé a Balatonnál összegyűlik az osztály, és együtt tölt öt napot.
Az idei kórustáborban nagyon jól mulattunk. Mindennap énekeltünk és kirándultunk vagy versenyeztünk. Hajóval elmentünk Révfülöpre, és ott körülnéztünk a kikötő környékén. Egy másik este felgyalogoltunk a Gömb-kilátóhoz, és onnan gyönyörködtünk a naplementében. Az utolsó napon pedig az olimpiáról szóló vetélkedőn vettünk részt. Sokat játszottunk. Ja, és mielőtt elfelejteném: mindennap úsztunk a Balatonban.
Nekem nagyon tetszett a kórustábor, remélem, mások is így éreznek.
                                                                                                                                                 Szipola Antal
                                                                                                                                                          5.é
Szarvas Kata kiegészítése: A három nap csúcspontja a cirkusz volt!

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.