Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Kórustábor a Balatonnál

 Az idén is felejthetetlen három napot töltött a Kicsinyek kórusa Balatonlellén. A délelőtti kóruspróbákat színes programok követték. Voltunk hajókiránduláson, éjszakai túrán. Egyik este cirkuszi előadáson vettünk részt. Rendeztünk tábori olimpiát is.  Az időjárás is nagyon kegyes volt hozzánk, így a strandolás sem maradhatott el. A Balaton hűs habjaiból csodálhattuk a naplementét. Igazán jól éreztük magunkat ezen a három vidám napon. Köszönetet mondanak mindezért Edit néninek a kórustagok és a kísérő tanító és tanár nénik.

Képek

A balatoni kórustábor
 
A mi iskolánkban csak kétszer adatik meg az az öröm, hogy a nyár vége felé a Balatonnál összegyűlik az osztály, és együtt tölt öt napot.
Az idei kórustáborban nagyon jól mulattunk. Mindennap énekeltünk és kirándultunk vagy versenyeztünk. Hajóval elmentünk Révfülöpre, és ott körülnéztünk a kikötő környékén. Egy másik este felgyalogoltunk a Gömb-kilátóhoz, és onnan gyönyörködtünk a naplementében. Az utolsó napon pedig az olimpiáról szóló vetélkedőn vettünk részt. Sokat játszottunk. Ja, és mielőtt elfelejteném: mindennap úsztunk a Balatonban.
Nekem nagyon tetszett a kórustábor, remélem, mások is így éreznek.
                                                                                                                                                 Szipola Antal
                                                                                                                                                          5.é
Szarvas Kata kiegészítése: A három nap csúcspontja a cirkusz volt!

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.