A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Kórustábor a Balatonnál

Az idén is felejthetetlen három napot töltött a Kicsinyek kórusa Balatonlellén. A délelőtti kóruspróbákat színes programok követték. Voltunk hajókiránduláson, éjszakai túrán. Egyik este cirkuszi előadáson vettünk részt. Rendeztünk tábori olimpiát is.  Az időjárás is nagyon kegyes volt hozzánk, így a strandolás sem maradhatott el. A Balaton hűs habjaiból csodálhattuk a naplementét. Igazán jól éreztük magunkat ezen a három vidám napon. Köszönetet mondanak mindezért Edit néninek a kórustagok és a kísérő tanító és tanár nénik.

A balatoni kórustábor

A mi iskolánkban csak kétszer adatik meg az az öröm, hogy a nyár vége felé a Balatonnál összegyűlik az osztály, és együtt tölt öt napot.
Az idei kórustáborban nagyon jól mulattunk. Mindennap énekeltünk és kirándultunk vagy versenyeztünk. Hajóval elmentünk Révfülöpre, és ott körülnéztünk a kikötő környékén. Egy másik este felgyalogoltunk a Gömb-kilátóhoz, és onnan gyönyörködtünk a naplementében. Az utolsó napon pedig az olimpiáról szóló vetélkedőn vettünk részt. Sokat játszottunk. Ja, és mielőtt elfelejteném: mindennap úsztunk a Balatonban.
Nekem nagyon tetszett a kórustábor, remélem, mások is így éreznek.
                                                                                                                                                 Szipola Antal
                                                                                                                                                          5.é
Szarvas Kata kiegészítése: A három nap csúcspontja a cirkusz volt!