Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Kórustábor a Balatonnál

 Az idén is felejthetetlen három napot töltött a Kicsinyek kórusa Balatonlellén. A délelőtti kóruspróbákat színes programok követték. Voltunk hajókiránduláson, éjszakai túrán. Egyik este cirkuszi előadáson vettünk részt. Rendeztünk tábori olimpiát is.  Az időjárás is nagyon kegyes volt hozzánk, így a strandolás sem maradhatott el. A Balaton hűs habjaiból csodálhattuk a naplementét. Igazán jól éreztük magunkat ezen a három vidám napon. Köszönetet mondanak mindezért Edit néninek a kórustagok és a kísérő tanító és tanár nénik.

Képek

A balatoni kórustábor
 
A mi iskolánkban csak kétszer adatik meg az az öröm, hogy a nyár vége felé a Balatonnál összegyűlik az osztály, és együtt tölt öt napot.
Az idei kórustáborban nagyon jól mulattunk. Mindennap énekeltünk és kirándultunk vagy versenyeztünk. Hajóval elmentünk Révfülöpre, és ott körülnéztünk a kikötő környékén. Egy másik este felgyalogoltunk a Gömb-kilátóhoz, és onnan gyönyörködtünk a naplementében. Az utolsó napon pedig az olimpiáról szóló vetélkedőn vettünk részt. Sokat játszottunk. Ja, és mielőtt elfelejteném: mindennap úsztunk a Balatonban.
Nekem nagyon tetszett a kórustábor, remélem, mások is így éreznek.
                                                                                                                                                 Szipola Antal
                                                                                                                                                          5.é
Szarvas Kata kiegészítése: A három nap csúcspontja a cirkusz volt!

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.