A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Ősök emlékezete

A tanév befejeződése után sem áll meg az élet iskolánkban. A Gárdonyi Géza Művelődési Ház által szervezett táborban harminc kodályos tanuló vett részt. A Zöld Tanya barátságos környezetében megismerkedtek a régi magyar harcművészettel, kézművességgel és ételekkel. A gyerekek lelkesen készítettek ivócsanakot és tűzzománc dísztárgyat; megismerkedtek a nemezelés, a fafaragás, a bőrművesség és a rovásírás alapjaival; délutánonként pedig kipróbálták az íjászatot, a kardforgatást, az ostorpattogtatást és más harci technika elemeit.