Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Ősök emlékezete

A tanév befejeződése után sem áll meg az élet iskolánkban. A Gárdonyi Géza Művelődési Ház által szervezett táborban harminc kodályos tanuló vett részt. A Zöld Tanya barátságos környezetében megismerkedtek a régi magyar harcművészettel, kézművességgel és ételekkel. A gyerekek lelkesen készítettek ivócsanakot és tűzzománc dísztárgyat; megismerkedtek a nemezelés, a fafaragás, a bőrművesség és a rovásírás alapjaival; délutánonként pedig kipróbálták az íjászatot, a kardforgatást, az ostorpattogtatást és más harci technika elemeit.