Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Ősök emlékezete

A tanév befejeződése után sem áll meg az élet iskolánkban. A Gárdonyi Géza Művelődési Ház által szervezett táborban harminc kodályos tanuló vett részt. A Zöld Tanya barátságos környezetében megismerkedtek a régi magyar harcművészettel, kézművességgel és ételekkel. A gyerekek lelkesen készítettek ivócsanakot és tűzzománc dísztárgyat; megismerkedtek a nemezelés, a fafaragás, a bőrművesség és a rovásírás alapjaival; délutánonként pedig kipróbálták az íjászatot, a kardforgatást, az ostorpattogtatást és más harci technika elemeit.