Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Ősök emlékezete

A tanév befejeződése után sem áll meg az élet iskolánkban. A Gárdonyi Géza Művelődési Ház által szervezett táborban harminc kodályos tanuló vett részt. A Zöld Tanya barátságos környezetében megismerkedtek a régi magyar harcművészettel, kézművességgel és ételekkel. A gyerekek lelkesen készítettek ivócsanakot és tűzzománc dísztárgyat; megismerkedtek a nemezelés, a fafaragás, a bőrművesség és a rovásírás alapjaival; délutánonként pedig kipróbálták az íjászatot, a kardforgatást, az ostorpattogtatást és más harci technika elemeit.