A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Ősök emlékezete

A tanév befejeződése után sem áll meg az élet iskolánkban. A Gárdonyi Géza Művelődési Ház által szervezett táborban harminc kodályos tanuló vett részt. A Zöld Tanya barátságos környezetében megismerkedtek a régi magyar harcművészettel, kézművességgel és ételekkel. A gyerekek lelkesen készítettek ivócsanakot és tűzzománc dísztárgyat; megismerkedtek a nemezelés, a fafaragás, a bőrművesség és a rovásírás alapjaival; délutánonként pedig kipróbálták az íjászatot, a kardforgatást, az ostorpattogtatást és más harci technika elemeit.