Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Ádámok és Évák Ünnepe

A székesfehérvári Vörösmarty Színház a Magyar Kultúra Napjára különleges módon, a helyi középiskolák előadásában vitte színre Madách Imre Az ember tragédiája c. művét. A jelentkező iskolák között sorsolással osztották ki a különböző színeket. Iskolánknak az egyiptomi szín jutott. A jelenet Kelemen István színművész és a 12. osztály osztályfőnöke és magyartanára, Pollermanné Fata Ilona rendezésében valósult meg. Ádám-Fáraót Fáncsik Roland, Éva-Rabszolganőt Stamber Renáta, Lucifert Hutvágner Anna és a Rabszolga szerepét Majszin Róbert alakította. A szakmai zsűri Stamber Renátát, mint a legjobb „énekes” Évát díjazta.