Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Ádámok és Évák Ünnepe

A székesfehérvári Vörösmarty Színház a Magyar Kultúra Napjára különleges módon, a helyi középiskolák előadásában vitte színre Madách Imre Az ember tragédiája c. művét. A jelentkező iskolák között sorsolással osztották ki a különböző színeket. Iskolánknak az egyiptomi szín jutott. A jelenet Kelemen István színművész és a 12. osztály osztályfőnöke és magyartanára, Pollermanné Fata Ilona rendezésében valósult meg. Ádám-Fáraót Fáncsik Roland, Éva-Rabszolganőt Stamber Renáta, Lucifert Hutvágner Anna és a Rabszolga szerepét Majszin Róbert alakította. A szakmai zsűri Stamber Renátát, mint a legjobb „énekes” Évát díjazta.