A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Ádámok és Évák Ünnepe

A székesfehérvári Vörösmarty Színház a Magyar Kultúra Napjára különleges módon, a helyi középiskolák előadásában vitte színre Madách Imre Az ember tragédiája c. művét. A jelentkező iskolák között sorsolással osztották ki a különböző színeket. Iskolánknak az egyiptomi szín jutott. A jelenet Kelemen István színművész és a 12. osztály osztályfőnöke és magyartanára, Pollermanné Fata Ilona rendezésében valósult meg. Ádám-Fáraót Fáncsik Roland, Éva-Rabszolganőt Stamber Renáta, Lucifert Hutvágner Anna és a Rabszolga szerepét Majszin Róbert alakította. A szakmai zsűri Stamber Renátát, mint a legjobb „énekes” Évát díjazta.