Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Ádámok és Évák Ünnepe

A székesfehérvári Vörösmarty Színház a Magyar Kultúra Napjára különleges módon, a helyi középiskolák előadásában vitte színre Madách Imre Az ember tragédiája c. művét. A jelentkező iskolák között sorsolással osztották ki a különböző színeket. Iskolánknak az egyiptomi szín jutott. A jelenet Kelemen István színművész és a 12. osztály osztályfőnöke és magyartanára, Pollermanné Fata Ilona rendezésében valósult meg. Ádám-Fáraót Fáncsik Roland, Éva-Rabszolganőt Stamber Renáta, Lucifert Hutvágner Anna és a Rabszolga szerepét Majszin Róbert alakította. A szakmai zsűri Stamber Renátát, mint a legjobb „énekes” Évát díjazta.