A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

A Pausa Kamarakórus sikere Keszthelyen

Idén kilenc kategóriában mérhették össze tudásukat a Dunántúl középiskolás diákjai Keszthelyen az április 26-28. között megrendezett, nagy hagyományokkal rendelkező Helikon Ünnepségeken. A legnépesebb mezőny a vegyes-, egynemű- és kamarakórus kategóriákban indult. Az iskolánk gimnazista tanulóiból álló Pausa Kamarakórus saját kategóriájában – eddigi hagyományaihoz híven – idén is arany minősítést kapott. Gratulálunk a kórus tagjainak és karnagyuknak, Borbás Károly tanár úrnak a szép sikerhez!