Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

A Pausa Kamarakórus sikere Keszthelyen

Idén kilenc kategóriában mérhették össze tudásukat a Dunántúl középiskolás diákjai Keszthelyen az április 26-28. között megrendezett, nagy hagyományokkal rendelkező Helikon Ünnepségeken. A legnépesebb mezőny a vegyes-, egynemű- és kamarakórus kategóriákban indult. Az iskolánk gimnazista tanulóiból álló Pausa Kamarakórus saját kategóriájában – eddigi hagyományaihoz híven – idén is arany minősítést kapott. Gratulálunk a kórus tagjainak és karnagyuknak, Borbás Károly tanár úrnak a szép sikerhez!