Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A Pausa Kamarakórus sikere Keszthelyen

Idén kilenc kategóriában mérhették össze tudásukat a Dunántúl középiskolás diákjai Keszthelyen az április 26-28. között megrendezett, nagy hagyományokkal rendelkező Helikon Ünnepségeken. A legnépesebb mezőny a vegyes-, egynemű- és kamarakórus kategóriákban indult. Az iskolánk gimnazista tanulóiból álló Pausa Kamarakórus saját kategóriájában – eddigi hagyományaihoz híven – idén is arany minősítést kapott. Gratulálunk a kórus tagjainak és karnagyuknak, Borbás Károly tanár úrnak a szép sikerhez!