A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

A Pausa Kamarakórus sikere Keszthelyen

Idén kilenc kategóriában mérhették össze tudásukat a Dunántúl középiskolás diákjai Keszthelyen az április 26-28. között megrendezett, nagy hagyományokkal rendelkező Helikon Ünnepségeken. A legnépesebb mezőny a vegyes-, egynemű- és kamarakórus kategóriákban indult. Az iskolánk gimnazista tanulóiból álló Pausa Kamarakórus saját kategóriájában – eddigi hagyományaihoz híven – idén is arany minősítést kapott. Gratulálunk a kórus tagjainak és karnagyuknak, Borbás Károly tanár úrnak a szép sikerhez!