Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

A madarak és fák napja

Minden évben megemlékezünk A madarak és fák napjáról, mely egyben a Diákönkormányzat napja is.  A felsősök és a gimnazisták idén június 13-án rendezték meg hagyományos akadályversenyüket a  Sóstói tanösvényen. A nyolcadikosok ismét ötletes, eredeti logikai és ügyességi feladatokkal örvendeztették meg az alsóbb évfolyamok tanulóit. Közülük most a 6. é osztály Elemfalók csapata győzött. Második az 5. a osztály Szabad sasok, harmadik az 5. é osztály Mari és a marék vakarék nevű csapata. Gratulálunk!