Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

A madarak és fák napja

Minden évben megemlékezünk A madarak és fák napjáról, mely egyben a Diákönkormányzat napja is.  A felsősök és a gimnazisták idén június 13-án rendezték meg hagyományos akadályversenyüket a  Sóstói tanösvényen. A nyolcadikosok ismét ötletes, eredeti logikai és ügyességi feladatokkal örvendeztették meg az alsóbb évfolyamok tanulóit. Közülük most a 6. é osztály Elemfalók csapata győzött. Második az 5. a osztály Szabad sasok, harmadik az 5. é osztály Mari és a marék vakarék nevű csapata. Gratulálunk!