A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Meseverseny

2011. január 26-án a székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Meseversenyt rendezett 3. évfolyamos tanulók számára. Iskolánkat a 3.a osztályos Gombaszögi Viktória Vivien, Halász Eszter és Szabó Bence Gergő képviselte. Az érdekes és izgalmas feladatok nagyon tetszettek tanulóinknak. A versenyre Békés Pál Doktor Minorka Vidor nagy napja című meseregényéből kellett előzetesen felkészülni. A jó hangulatú másfél óra elteltével azonnal megszületettek az eredmények. A nagyon szoros versenyben csapatunk 2. helyezést ért el.

Szívből gratulálunk!