Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Meseverseny

2011. január 26-án a székesfehérvári Vörösmarty Mihály Általános Iskola Meseversenyt rendezett 3. évfolyamos tanulók számára. Iskolánkat a 3.a osztályos Gombaszögi Viktória Vivien, Halász Eszter és Szabó Bence Gergő képviselte. Az érdekes és izgalmas feladatok nagyon tetszettek tanulóinknak. A versenyre Békés Pál Doktor Minorka Vidor nagy napja című meseregényéből kellett előzetesen felkészülni. A jó hangulatú másfél óra elteltével azonnal megszületettek az eredmények. A nagyon szoros versenyben csapatunk 2. helyezést ért el.

Szívből gratulálunk!