Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Gaudeamus igitur

Ez a népszerű és közismert, régi diákdal is többször felcsendült az elmúlt napokban iskolánkban. "Menni hív a búcsúének, messze tűnnek elmúlt évek..." Bizony, gyorsan elmúlt négy év, és egy kedves, szeretetre méltó osztály most elköszönt tőlünk. Előbb tanáraiktól vettek búcsút, majd bolondozva a várostól és iskolájuktól, aztán végül másnap meghatódva, komolyan is. Érettségitekhez és felvételi vizsgáitokhoz, valamint további tanulmányaitokhoz sok sikert kívánunk. Mindig szeretettel várunk benneteket vissza!

Tanárbúcsúztató     Bolondballagás     Ballagás    Ballagási beszéd