Események

Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Zrínyi Ilona országos matematikaverseny

Április 18-án rendezték meg Kecskeméten a Zrínyi Ilona Matematikaverseny országos fordulóját. Iskolánkat Matics Boglárka 4.b osztályos tanuló, a megyei verseny győztese képviselte. Az országos döntőn a legjobb húsz versenyzőt díjazták. Bogi a 4. évfolyamosok között a IX. helyen végzett. Ehhez a nagyszerű eredményhez szívből gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk!

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.