Események

Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26. 

Iskolai közösségi szolgálat

Országos számítástechnika verseny

Fajkusz András 5.é osztályos tanuló a  Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen az 5-8. évfolyamosok között országos második helyezést ért el számítástechnikából, megelőzve 850 diákot.
Andris a nagyszerűen megoldott internetes fordulók után került a budapesti döntőbe, ahol szintén kitűnően szerepelt. A szegedi Piarista Gimnáziumban április 16-án  megtartott ünnepélyes eredményhirdetésen egyedüli székesfehérvári diákként büszkén képviselte iskoláját és városát. Eredményéhez gratulálunk!

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.