Események

Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Országos számítástechnika verseny

Fajkusz András 5.é osztályos tanuló a  Mozaik Országos Tanulmányi Versenyen az 5-8. évfolyamosok között országos második helyezést ért el számítástechnikából, megelőzve 850 diákot.
Andris a nagyszerűen megoldott internetes fordulók után került a budapesti döntőbe, ahol szintén kitűnően szerepelt. A szegedi Piarista Gimnáziumban április 16-án  megtartott ünnepélyes eredményhirdetésen egyedüli székesfehérvári diákként büszkén képviselte iskoláját és városát. Eredményéhez gratulálunk!

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.