A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Tanulmányi versenyek

Angolverseny
A 2011. március 21 - 25 között Solymáron megrendezett országos " 20th All - Hungarian Students' English Drama Festival " - on iskolánk gimnáziumi csapata  14. helyezést ért el. Diákjaink egy általuk dramatizált történetet, Oscar Wilde A boldog herceg című művét adták elő.
A csapat tagjai: Káplár Laura, Koroknay Anna Fanni és Majszin Róbert a 10. osztályból; valamint Györe Bianka, Hutvágner Anna és Fáncsik Roland a 11. osztályból. Gratulálunk!

Kémiaverseny

2011. március 22-én, kedden a Kodály Zoltán Gimnázium néhány tanulója felkerekedett A víz világnapja alkalmából rendezett megyei kémiaversenyre, amit a Szent István Szakképző Iskolában tartottak. A szervezők pogácsával és vízzel várták a diákokat. A megmérettetésen tizenhárom csapat vett részt. Iskolánkból három csapat indult: két kilencedikes és egy tizedikes. Szép eredményeket értünk el.

I. helyezett lett az egyik kilencedikes csapat, tagjai:
Hable Márton
Kovács Lilla
Molnár Anita
Vásárhelyi Nimród

II. helyezett lett a 10. osztály csapata, tagjai:
Nemes Melinda
Nyitrai Blanka
Pataki Tóth Angelika
Zsigri Nikolett

IV. helyezett lett a másik kilencedikes csapat, tagjai:
Cseh Ágnes
Hajas Ádám
Hutvágner Laura
Melles Olívia

A vetélkedő hangulata nagyon jó volt. Örömmel töltött el bennünket, hogy kipróbálhattunk néhány új dolgot e természettudomány területéről, és hogy próbára tehettük kémiatudásunkat.

Nyitrai Blanka, Zsigri Nikolett
                                                                                                              10. osztály