Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Országos olasz tanulmányi verseny

A tavalyi jó hangulatú nyíregyházi fesztivált követően iskolánk olaszul tanuló, 10. és 11. osztályos diákjai az idei évben is részt vettek a Festival d’Italiano rendezvényein. Az országos tanulmányi versenyt március 25-26-án a budapesti Móricz Zsigmond Gimnáziumban rendezték meg. A diákok a kamarakórus (10.és 11. osztály tanulói, felkészítő tanáruk Feke Mariann), az élőbeszéd (Pataki Tóth Angelika 10 osztályos tanuló, felkészítő tanára Raitsits Tivadar) kategóriákban indultak, valamint esszé formájában képviselték iskolánkat a verseny történelem pályázatán is. A 11. osztály tanulóiból álló csapat (Danka Balázs, Dér Lilla, Hutvágner Anna, Menyhárt Vivien, Mihályi Veronika, Molnár Judit, felkészítő tanáruk Pollermanné Fata Ilona) a korabeli magyar sajtóban megjelent, az olasz állam születésének eseményeit dokumentáló írások elemzésével a történelem kategóriában 1. helyezést ért el.

Oklevél

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.