Események

Fogadóóra a gimnáziumban:
március 19. 17 óra
Tanítás nélküli munkanap- nevelési értekezlet:
március 28.
Tavaszi szünet:
március 29-április 3..
Papírgyűjtés:
április 9-13.
Vers-és prózamondó verseny a felső tagozatosok számára:
április 11. 14:30
Szülői szervezeti értekezlet:
április 11. 17 óra
A 6. évfolyam tavaszi terepgyakorlata:
április 20.
Munkanap áthelyezés május 26-ára:
április 21.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 24. 17 óra
Munkaszüneti nap:
április 30.
A 12. évfolyam ballagása:
május 5. 11 óra

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2017

Iskolai étkezés

Iskolai közösségi szolgálat

Országos olasz tanulmányi verseny

A tavalyi jó hangulatú nyíregyházi fesztivált követően iskolánk olaszul tanuló, 10. és 11. osztályos diákjai az idei évben is részt vettek a Festival d’Italiano rendezvényein. Az országos tanulmányi versenyt március 25-26-án a budapesti Móricz Zsigmond Gimnáziumban rendezték meg. A diákok a kamarakórus (10.és 11. osztály tanulói, felkészítő tanáruk Feke Mariann), az élőbeszéd (Pataki Tóth Angelika 10 osztályos tanuló, felkészítő tanára Raitsits Tivadar) kategóriákban indultak, valamint esszé formájában képviselték iskolánkat a verseny történelem pályázatán is. A 11. osztály tanulóiból álló csapat (Danka Balázs, Dér Lilla, Hutvágner Anna, Menyhárt Vivien, Mihályi Veronika, Molnár Judit, felkészítő tanáruk Pollermanné Fata Ilona) a korabeli magyar sajtóban megjelent, az olasz állam születésének eseményeit dokumentáló írások elemzésével a történelem kategóriában 1. helyezést ért el.

Oklevél

E-napló

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.