Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Országos olasz tanulmányi verseny

A tavalyi jó hangulatú nyíregyházi fesztivált követően iskolánk olaszul tanuló, 10. és 11. osztályos diákjai az idei évben is részt vettek a Festival d’Italiano rendezvényein. Az országos tanulmányi versenyt március 25-26-án a budapesti Móricz Zsigmond Gimnáziumban rendezték meg. A diákok a kamarakórus (10.és 11. osztály tanulói, felkészítő tanáruk Feke Mariann), az élőbeszéd (Pataki Tóth Angelika 10 osztályos tanuló, felkészítő tanára Raitsits Tivadar) kategóriákban indultak, valamint esszé formájában képviselték iskolánkat a verseny történelem pályázatán is. A 11. osztály tanulóiból álló csapat (Danka Balázs, Dér Lilla, Hutvágner Anna, Menyhárt Vivien, Mihályi Veronika, Molnár Judit, felkészítő tanáruk Pollermanné Fata Ilona) a korabeli magyar sajtóban megjelent, az olasz állam születésének eseményeit dokumentáló írások elemzésével a történelem kategóriában 1. helyezést ért el.

Oklevél