Események

Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 1. kedd, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz:
szeptember 1.

Iskolai közösségi szolgálat

Országos olasz tanulmányi verseny

A tavalyi jó hangulatú nyíregyházi fesztivált követően iskolánk olaszul tanuló, 10. és 11. osztályos diákjai az idei évben is részt vettek a Festival d’Italiano rendezvényein. Az országos tanulmányi versenyt március 25-26-án a budapesti Móricz Zsigmond Gimnáziumban rendezték meg. A diákok a kamarakórus (10.és 11. osztály tanulói, felkészítő tanáruk Feke Mariann), az élőbeszéd (Pataki Tóth Angelika 10 osztályos tanuló, felkészítő tanára Raitsits Tivadar) kategóriákban indultak, valamint esszé formájában képviselték iskolánkat a verseny történelem pályázatán is. A 11. osztály tanulóiból álló csapat (Danka Balázs, Dér Lilla, Hutvágner Anna, Menyhárt Vivien, Mihályi Veronika, Molnár Judit, felkészítő tanáruk Pollermanné Fata Ilona) a korabeli magyar sajtóban megjelent, az olasz állam születésének eseményeit dokumentáló írások elemzésével a történelem kategóriában 1. helyezést ért el.

Oklevél

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.