A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Az összefogás napja

Egy nagyszerű szülői felajánlásnak köszönhetően (Lukács Zoltán, az 1.é osztályba járó Lukács Aisa édesapja) március utolsó szombatját iskolánk környékének szépítésével töltöttük. Közel száz lelkes szülő és gyerek fogott ásót, lapátot, gereblyét, drótkefét és ecsetet, hogy több száz cserjét elültessen, és hogy újjávarázsolja kerítésünket. A ragyogó délelőttöt remek ebéddel zártuk. Reméljük, nyáron hasonló összefogással udvarunkat is szebbé tehetjük. Köszönjük mindenkinek a sok-sok munkát!

Zöldre van a rácsos kapu festve

Zöldre van a, zöldre van a rácsos kapu festve - szól a nóta, mely igaz iskolánkra is.
2011. március 26-án (szombaton) tanárok, szülők és diákok azért dolgoztak, hogy iskolánk környéke, kerítése és udvara még szebb legyen.
Szép tavaszi reggelre ébredtünk. Melegen sütött a nap. Antónia néni kedvesen fogadta az érkező szülőket és gyerekeket. Pogácsával és teával kínálta őket. Laczkó Kriszta néni bemutatta azokat a kedves szülőket, akik biztosították számunkra a szükséges felszereléseket: festéket, ecsetet, higítót.
Az apukák ásókkal a kezükben cserjéket, rózsabokrokat ültettek. Az anyukák és a tanárok Picassóhoz hasonlóan festették a kerítést. A lágy tavaszi szellő finom illatokat továbbított. A tanárok profi séf módjára, a lelkes szülők szorgos kuktaként serénykedtek a bogrács körül. Készült az ízletes ebéd, a gulyásleves.
Az iskola tanulói becsülettel részt vettek a társadalmi munkában. Mindenki megérdemelte a finom ebédet. Jó hangulatban, barátságos körülmények között töltöttük ezt a napot, ahol diák, tanár és szülő együttműködve, közösen tett iskolánk fejlődéséért, szebbé-jobbá tételéért.
Tisztelettel köszönjük mindenkinek.

Simon Tímea 8.é