Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Szülő-tanár bál

Február végén rendeztük meg hagyományos szülő-tanár bálunkat a Táncházban. Az estét reneszánsz tánc nyitotta meg, melyet gimnazistáink és tanáraink koreografáltak és adtak elő. Ezután diákjaink kínai és magyar farsangi hagyományokat elevenítettek fel, majd Kozáry Ferenc színművész, illetve  az 1.é osztály szülői gárdájából alakult zene- és énekkar szép műsora következett. Remek hangulatban, élő zene mellett vacsoráztunk, táncoltunk, tomboláztunk és árvereztünk. A mulatság hajnalban ért véget.