A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 6-10.
A Bárdos-kórus ajkai minősülése:
május 21.
Országos idegen nyelvi mérés:
május 22.
Országos kompetenciamérés:
május 29.
A Bárdos-kórus zalaegerszegi utazása:
május 31-június 1.
Néptáncgála:
június 5.
A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Szülő-tanár bál

Február végén rendeztük meg hagyományos szülő-tanár bálunkat a Táncházban. Az estét reneszánsz tánc nyitotta meg, melyet gimnazistáink és tanáraink koreografáltak és adtak elő. Ezután diákjaink kínai és magyar farsangi hagyományokat elevenítettek fel, majd Kozáry Ferenc színművész, illetve  az 1.é osztály szülői gárdájából alakult zene- és énekkar szép műsora következett. Remek hangulatban, élő zene mellett vacsoráztunk, táncoltunk, tomboláztunk és árvereztünk. A mulatság hajnalban ért véget.