A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Szülő-tanár bál

Február végén rendeztük meg hagyományos szülő-tanár bálunkat a Táncházban. Az estét reneszánsz tánc nyitotta meg, melyet gimnazistáink és tanáraink koreografáltak és adtak elő. Ezután diákjaink kínai és magyar farsangi hagyományokat elevenítettek fel, majd Kozáry Ferenc színművész, illetve  az 1.é osztály szülői gárdájából alakult zene- és énekkar szép műsora következett. Remek hangulatban, élő zene mellett vacsoráztunk, táncoltunk, tomboláztunk és árvereztünk. A mulatság hajnalban ért véget.