A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Szülő-tanár bál

Február végén rendeztük meg hagyományos szülő-tanár bálunkat a Táncházban. Az estét reneszánsz tánc nyitotta meg, melyet gimnazistáink és tanáraink koreografáltak és adtak elő. Ezután diákjaink kínai és magyar farsangi hagyományokat elevenítettek fel, majd Kozáry Ferenc színművész, illetve  az 1.é osztály szülői gárdájából alakult zene- és énekkar szép műsora következett. Remek hangulatban, élő zene mellett vacsoráztunk, táncoltunk, tomboláztunk és árvereztünk. A mulatság hajnalban ért véget.