Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Kalandtúra

Országos középiskolai vetélkedőn vett részt a 9. osztály hat tagja. A lányok hétről hétre érdekes feladatokat oldottak meg, melyek két részből álltak: egy kvízsorozatból és egy kutató munkából.

A csapat tagjai: Iliás Petronella, Kajdi Barbara, Koroknay Anna Fanni, Szabó Diána, Tóth Dorina, Török Anita.

Május 5-én megszületett a selejtezők eredménye: tizennyolcadik helyen bekerültünk az ország legjobb húsz csapata közé! Mindenkinek köszönjük a szurkolást, a támogatást. A döntőt május 22-én és 23-án rendezték meg Visegrádon.

Az első fordulóban (melynek témája a víz volt) fel kellett keresniük a helyi szennyvíztelepet és a vízművet, lefényképezni előtte a csapatot és térképet készíteni.
Térkép és képek

A második fordulóban az 1940-es és 50-es évek élelmiszervásárlási szokásairól tudakozódtak egy osztálytársuk nagymamájától. Ebből rövid riportot kellett írniuk, ami igen nehéznek bizonyult, hiszen Ilonka néni rengeteg érdekes dolgot mesélt.
Riport

A harmadik fordulóban az Alba Caritas Hungarica Alapítványt mutatták be képriport formájában úgy, hogy maguk is részt vettek a civil szervezet munkájában.

Képriport

A negyedik forduló a Zöld Iskola címet kapta. Ezúttal iskolánk udvarát kellett felmérnünk és újraterveznünk, benépesíteni növényekkel, vonzóvá tenni kicsik és nagyok számára.
Mi ilyennek szeretnénk látni :Tervrajz

Két oldalon lehetett bemutatni a jelenlegi állapotot, valamint megtervezni az átalakítás költségvetését:
Leírás

Az utolsó forduló kutató feladatában Székesfehérvár önkormányzatának ügyfélszolgálati irodájába látogattunk el. Meg kellett figyelnünk, hogy a város hogyan biztosítja a közszolgáltatásokhoz való egyenlő esélyű hozzáférést, az akadálymentességet. Tapasztalatainkról - szigorú szempontok szerint - rövid leírást és kollázsképet kellett készítenünk.
Kollázs