Nyári ügyeleti napok:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Január 27-én farsangi játszóházat tartottunk iskolánkban a leendő első osztályosoknak.

A város számos óvodájából érkeztek szülők, nagyszülők és gyerekek, akik az ének–zenei és az általános tantervű művészeti osztály iránt érdeklődtek.

Két csoportban foglalkoztunk a kicsikkel. Az egyik helyszínen bohócot készítettünk közösen, a másikon Én elmentem a vásárba címmel farsangi hangulatot idéző énekes játékokat játszottunk.

A délutánt jó hangulatú táncházzal zártuk.

Szeretettel várjuk az osztályaink iránt érdeklődő kedves családokat az ének-zenei meghallgatáson február 22-én (hétfőn) és 23-án (kedden) 14 órától 16 óráig