Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Január 27-én farsangi játszóházat tartottunk iskolánkban a leendő első osztályosoknak.

A város számos óvodájából érkeztek szülők, nagyszülők és gyerekek, akik az ének–zenei és az általános tantervű művészeti osztály iránt érdeklődtek.

Két csoportban foglalkoztunk a kicsikkel. Az egyik helyszínen bohócot készítettünk közösen, a másikon Én elmentem a vásárba címmel farsangi hangulatot idéző énekes játékokat játszottunk.

A délutánt jó hangulatú táncházzal zártuk.

Szeretettel várjuk az osztályaink iránt érdeklődő kedves családokat az ének-zenei meghallgatáson február 22-én (hétfőn) és 23-án (kedden) 14 órától 16 óráig