A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 15-18.
Országos idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam):
május 16.
Országos kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam):
május 23.
Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztivál:
május 24-27.
Tanítás nélküli munkanap:
május 26.
A 7. évfolyam témanapja:
június 4.
A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Január 27-én farsangi játszóházat tartottunk iskolánkban a leendő első osztályosoknak.

A város számos óvodájából érkeztek szülők, nagyszülők és gyerekek, akik az ének–zenei és az általános tantervű művészeti osztály iránt érdeklődtek.

Két csoportban foglalkoztunk a kicsikkel. Az egyik helyszínen bohócot készítettünk közösen, a másikon Én elmentem a vásárba címmel farsangi hangulatot idéző énekes játékokat játszottunk.

A délutánt jó hangulatú táncházzal zártuk.

Szeretettel várjuk az osztályaink iránt érdeklődő kedves családokat az ének-zenei meghallgatáson február 22-én (hétfőn) és 23-án (kedden) 14 órától 16 óráig