Események

Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Út a természethez

term.vetelkedo 0001Johannidesz Emma, Marincsák Anna Boglárka és Petróczki Gergely, a 4.a osztály tanulói részt vettek a Bory Jenő Általános Iskola által szervezett természetismereti vetélkedőn. Csapatunk 3. helyezést ért el. A verseny különlegessége az volt, hogy kedvezményes kupont kaptunk a Pákozd-Sukorói Vadasparkba, ahova június 12-én látogattunk el, és ahol szakvezetés segítségével nézhettük meg az állatokat. Igen emlékezetes napunk volt, köszönjük.

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.