A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

A Bárdos-kórus Zalaegerszegen

zalaegerszeg 0019Az énekkar ebben az évben már elnyerte Az Év Kórusa címet, így kíváncsi volt arra, hogy ezt a szép sikert meg tudja-e ismételni egy más jellegű rendezvényen. Sokadszorra vett részt ugyanis a zalaegerszegi kórusfesztiválon a felső tagozatosok énekkara Kneifel Imre vezetésével. Idei programjuk első állomása a Göcseji Falumúzeum volt, ahol a gyerekek nemcsak a népi kultúra és életmód értékeivel ismerkedtek meg, de – a szomszédos kiállításnak köszönhetően – az olajipar régi, nevezetes berendezéseivel is. A másnap délelőtti megmérettetésen aztán a nagyszerű II. helyezést érték el. Gratulálunk a kórusnak, valamint karnagyuknak, és további sikereket kívánunk nekik.