Ünnepi megemlékezés:
október 22.
Csibeavató, sulibuli a felső tagozatosoknak:
október 22. 16-19 óra
Weöres Sándor 30 - irodalomverseny a felső tagozatosoknak:
október 24. 14:30 óra
Őszi szünet:
október 28-31.

Versenykiírások

A Bárdos-kórus Zalaegerszegen

zalaegerszeg 0019Az énekkar ebben az évben már elnyerte Az Év Kórusa címet, így kíváncsi volt arra, hogy ezt a szép sikert meg tudja-e ismételni egy más jellegű rendezvényen. Sokadszorra vett részt ugyanis a zalaegerszegi kórusfesztiválon a felső tagozatosok énekkara Kneifel Imre vezetésével. Idei programjuk első állomása a Göcseji Falumúzeum volt, ahol a gyerekek nemcsak a népi kultúra és életmód értékeivel ismerkedtek meg, de – a szomszédos kiállításnak köszönhetően – az olajipar régi, nevezetes berendezéseivel is. A másnap délelőtti megmérettetésen aztán a nagyszerű II. helyezést érték el. Gratulálunk a kórusnak, valamint karnagyuknak, és további sikereket kívánunk nekik.