A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Elballagott a 12. osztály

ballagas 0002A tanév vége számos eseményt tartogatott a tizenkettedikes diákok számára. Az utolsó tanítási napok egyikén elbúcsúztak tanáraiktól, rövid műsor keretében köszönték meg négyéves munkájukat. Kórusművek, népdalok, egy saját vers és a Góbé zenekar Kodályos című dala hangzott el a jóhangulatú köszöntő során. Ez az ünnepi alkalom tovább erősítette a tanárok és a diákok között eddig is meglévő jó kapcsolatot.

Csütörtökön, május 2-án a végzősök a hagyományok szerint szerenádot adtak tanáraiknak. A diákokat örömmel fogadták a szép köszöntő énekekért cserében.
Szombaton emlékezetes ballagási ünnepséget tartottunk az iskolában. Az esős idő sajnos a tornaterembe kényszerített minket, ennek ellenére a szépen feldíszített iskola, a végzősöket ünneplő szülők és diáktársak feledtették az időjárás okozta kellemetlenségeket.
Május 6-án, hétfőn a magyar érettségivel nálunk is megkezdődtek az írásbeli érettségi vizsgák. Végzős diákjainknak sok sikert kívánunk a vizsgaidőszakhoz és elképzelt terveik megvalósításához.