A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Sikeres magyarversenyek után

irodalomversenyek 0010Szebbnél szebb eredményekről érkeztek hírek: a Szabadbattyáni Általános Iskola által szervezett megyei Toldi-vetélkedőn a 6.é osztály csapata (Boross Tímea, Násfay Dorka és Juhász Adél) III. helyezést ért el. A Zentai Általános Iskolában rendezett, szintén megyei nyelvi-logikai versenyen a 8.é osztály csapata (Schreiner Lili és Térmeg Petra) I. helyezett lett, a 6. é osztály (Gyalókay Kitti és Venczel Mária) pedig III. Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez, és további sikereket kívánunk diákjainknak.