A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Fedezzük fel Gorsiumot!

gorsium 0020Történelemversenyünk előkészítéseként egy koranyári napon Gorsiumba látogattunk el, hogy a vetélkedő résztvevői friss tudással szerelkezhessenek fel. Idegenvezetőnk egy óra alatt mutatta be nekünk a szabadtéri régészeti park legnevezetesebb épületeit, részeit; s még arra is volt időnk, hogy egy ókori római komédia egyik jelenetének előadásáról videofelvételeket készíttessünk a gyerekekkel. Örömmel fedeztük fel, hogy négy évvel ezelőtti látogatásunkhoz képest az egykori katonai tábor milyen újdonságokkal gyarapodott. Reméljük, még többször viszontláthatjuk ezt a számos érdekességet, felfedezni valót rejtő múzeumot.
Képek                        Eredmények