Események

Tavaszi szünet:
április 9-14.

Iskolai közösségi szolgálat

Fedezzük fel Gorsiumot!

gorsium 0020Történelemversenyünk előkészítéseként egy koranyári napon Gorsiumba látogattunk el, hogy a vetélkedő résztvevői friss tudással szerelkezhessenek fel. Idegenvezetőnk egy óra alatt mutatta be nekünk a szabadtéri régészeti park legnevezetesebb épületeit, részeit; s még arra is volt időnk, hogy egy ókori római komédia egyik jelenetének előadásáról videofelvételeket készíttessünk a gyerekekkel. Örömmel fedeztük fel, hogy négy évvel ezelőtti látogatásunkhoz képest az egykori katonai tábor milyen újdonságokkal gyarapodott. Reméljük, még többször viszontláthatjuk ezt a számos érdekességet, felfedezni valót rejtő múzeumot.
Képek                        Eredmények

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.