A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Társaséneklési verseny

tarsasenekles 00020Ebben a tanévben Bartók Béla születésnapja alkalmából rendeztük meg március végén hagyományos, minden évfolyamot megmozgató társaséneklési versenyünket. Az érdeklődő szülők és gyerekek most is teljesen megtöltötték tornatermünket, így a figyelmesen hallgató közönség, továbbá a zsűri – melynek tagjai Hartyáni Judit, Kapásné Lévai Edit, Borbás Károly és iskolánk igazgatója voltak – szebbnél szebb produkcióknak tapsolhatott. Gratulálunk a szereplőknek, valamint a felkészítő tanároknak, köszönjük nekik a nagyszerű élményt.