Események

Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
január 23. 17 óra
Az írásbeli felvételi dolgozatok megtekintése:
január 25. 8:00-16:00
Jogorvoslati lehetőség az írásbeli dolgozatokkal kapcsolatban:
január 28. 8:00-16:00
Szülői értekezletek:
február 4-8.
Általános iskolai farsangok:
február 8.
Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

A látogatás

herosz 00001December 6-án a 4.a osztályba látogatott a HEROSZ menhely alapítója, Krepsz Gyöngyi. Egy kiskutyát és két kiscicát hozott magával, és sokat mesélt a gyerekeknek a megunt, kidobott állatok mostoha sorsáról. Nem is távozott üres kézzel: a negyedikesek rengeteg konzervet, száraztápot és jutalomfalatot gyűjtöttek össze                                                  

 

December 6-án a Kodály Zoltán Általános Iskola 4. a osztályába ellátogatott a HEROSZ menhely alapítója, Krepsz Gyöngyi néni.

Gyöngyi néni egy ppt-ben mesélte el, hogy milyen sorsuk van az ott élő állatoknak, illetve hogyan kommunikálnak testükkel és a hangjukkal. Gyöngyi néni elhozott egy Tit nevű kiskutyát és két cicát, Gézát és Terkát. Titet fél évre egy sötét szekrénybe zárták, ezért kicsit bizalmatlan volt velünk. A két cica is az utcáról került a menhelyre. Ott több mint 40 cica és 40 kutya várja, hogy szerető gazdit találjanak nekik. Kutyákon és macskákon kívül élnek a menhelyen baglyok, nemrég egy sün családot is befogadtak. Szombaton és vasárnap mindenkinek lehetősége van az állatokkal való foglalkozásra, játékra, sétáltatásra.

A mi osztályunk elhatározta, hogy egy kis Mikulás-napi ajándékkal kedveskedik. Rengeteg konzerv, száraztáp, jutalomfalat gyűjt össze, ami az előadás végén át is adtunk. A végén meghívást kaptunk, hogy tavasszal ellátogathatunk a menhelyre. Nekem nagyon tetszett az előadás.

Köszönjük, Gyöngyi néni, a látogatást!

                                                                                                        Johannidesz Emma

                                                                                                                       4.a

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.