Papírgyűjtés:
április 15-16. 7:00-15:30
április 17. 7:00-14:00
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Tavaszi szünet:
április 18-23.
Fogadóóra a felső tagozaton:
április 30. 17 óra
Történelemverseny:
május 2.
Ifjúsági hangverseny:
május 3. 13:30

Első iskolanyitogató foglalkozásunk

nyitogato1 00021Idén november végén találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Nagyon örültünk, hogy ilyen sok óvodás ellátogatott hozzánk.

Leendő ének tanáraikkal, Mariann nénivel és Panka nénivel ismerkedve a gyerekek mondókáztak, énekeltek, ritmust tapsoltak, majd Erika nénivel és Kriszti nénivel egy mesebeli őszi erdőben érezhették magukat. Ők lehettek a lombjukat hullató fák vagy a szeles, viharos idő. Élmény volt ilyen kedves gyerekekkel a játék. Vali néninél és Erika néninél pedig elbúcsúztatták az őszt, és már a Mikulást várva rénszarvast készítettek az ügyes kezű kis óvodások. A vidám, derűs délutánon mindenki jól érezte magát.

Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket!