Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Első iskolanyitogató foglalkozásunk

nyitogato1 00021Idén november végén találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Nagyon örültünk, hogy ilyen sok óvodás ellátogatott hozzánk.

Leendő ének tanáraikkal, Mariann nénivel és Panka nénivel ismerkedve a gyerekek mondókáztak, énekeltek, ritmust tapsoltak, majd Erika nénivel és Kriszti nénivel egy mesebeli őszi erdőben érezhették magukat. Ők lehettek a lombjukat hullató fák vagy a szeles, viharos idő. Élmény volt ilyen kedves gyerekekkel a játék. Vali néninél és Erika néninél pedig elbúcsúztatták az őszt, és már a Mikulást várva rénszarvast készítettek az ügyes kezű kis óvodások. A vidám, derűs délutánon mindenki jól érezte magát.

Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket!