A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Első iskolanyitogató foglalkozásunk

nyitogato1 00021Idén november végén találkozhattak iskolánkban az óvodások és szüleik a leendő első osztályos tanító nénikkel. Nagyon örültünk, hogy ilyen sok óvodás ellátogatott hozzánk.

Leendő ének tanáraikkal, Mariann nénivel és Panka nénivel ismerkedve a gyerekek mondókáztak, énekeltek, ritmust tapsoltak, majd Erika nénivel és Kriszti nénivel egy mesebeli őszi erdőben érezhették magukat. Ők lehettek a lombjukat hullató fák vagy a szeles, viharos idő. Élmény volt ilyen kedves gyerekekkel a játék. Vali néninél és Erika néninél pedig elbúcsúztatták az őszt, és már a Mikulást várva rénszarvast készítettek az ügyes kezű kis óvodások. A vidám, derűs délutánon mindenki jól érezte magát.

Szeretettel várjuk januári foglalkozásunkra is a gyermekeket!