Események

Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Újabb siker a bolyais versenyen – most magyarból

bolyai cili 00001A 3.é osztály ismét kiemelkedő sikert ért el: a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezést értek el. Az osztályból induló két csapat közül az Agya-sok (Böjtös Bertalan Attila, Dörömbözy Botond, Sulák Lőrinc Dénes, Zsakay Emma) 144 pontot értek el, amivel bebizonyították, hogy nemcsak matematikából, hanem magyar nyelv és irodalomból is a legjobbak között vannak. Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáruknak, Sárközi Cecíliának. Köszönjük iskolánk alapítványának, hogy anyagilag is támogatta a versenyzőket.

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.