A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Újabb siker a bolyais versenyen – most magyarból

bolyai cili 00001A 3.é osztály ismét kiemelkedő sikert ért el: a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny megyei fordulóján 3. helyezést értek el. Az osztályból induló két csapat közül az Agya-sok (Böjtös Bertalan Attila, Dörömbözy Botond, Sulák Lőrinc Dénes, Zsakay Emma) 144 pontot értek el, amivel bebizonyították, hogy nemcsak matematikából, hanem magyar nyelv és irodalomból is a legjobbak között vannak. Gratulálunk a gyerekeknek és felkészítő tanáruknak, Sárközi Cecíliának. Köszönjük iskolánk alapítványának, hogy anyagilag is támogatta a versenyzőket.