Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Pályaválasztási verseny

palyavalasztasi verseny 00001Centrumban a szakma címmel rendezett érdekes vetélkedőt a pályaválasztás előtt álló hetedikes és nyolcadikos tanulóknak a Deák-szakgimnázium. Párnavarrás, mozaikkészítés csempéből, Ytongból házat építeni, logók kitalálása, merre forog a kötél? Csupa olyan feladat, melyet nagy lelkesedéssel oldottak meg a gyerekek. Intézményünket a 7.é és a 8.é osztály egy-egy csapata képviselte. Utóbbi csapat - melynek tagjai Násfay Rebeka Lilla, Schreiner Lili, Jákob Péter Kristóf és Nigovicz Ádám voltak - az előkelő II., előbbi csapat – Radics Dorka, Szalai Laura, Schüler Simon és Tóth Zsombor – az V. helyet szerezte meg.