Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Pályaválasztási verseny

palyavalasztasi verseny 00001Centrumban a szakma címmel rendezett érdekes vetélkedőt a pályaválasztás előtt álló hetedikes és nyolcadikos tanulóknak a Deák-szakgimnázium. Párnavarrás, mozaikkészítés csempéből, Ytongból házat építeni, logók kitalálása, merre forog a kötél? Csupa olyan feladat, melyet nagy lelkesedéssel oldottak meg a gyerekek. Intézményünket a 7.é és a 8.é osztály egy-egy csapata képviselte. Utóbbi csapat - melynek tagjai Násfay Rebeka Lilla, Schreiner Lili, Jákob Péter Kristóf és Nigovicz Ádám voltak - az előkelő II., előbbi csapat – Radics Dorka, Szalai Laura, Schüler Simon és Tóth Zsombor – az V. helyet szerezte meg.