Nálunk nincs tanítás:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

„A művészet az elmondhatatlan tolmácsa”

zacher 00032A Zachor Alapítvány segítségével érkezett a fenti címet viselő művészeti pályázat anyaga egy hétre iskolánkba. És valóban, a holokauszt borzalmait a diákok által készített rajzok, festmények minden szónál érzékletesebben, tökéletesebben festik le. A pályaművek a holokauszt-túlélőkkel és szemtanúkkal készített interjúklipek alapján készültek, melyeket okoseszközökön meg is lehetett nézni. Ezt a kivételes lehetőséget használták ki a nyolcadikosok, akik történelemórán mélyedtek el a kiállítás világában.