A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

„A művészet az elmondhatatlan tolmácsa”

zacher 00032A Zachor Alapítvány segítségével érkezett a fenti címet viselő művészeti pályázat anyaga egy hétre iskolánkba. És valóban, a holokauszt borzalmait a diákok által készített rajzok, festmények minden szónál érzékletesebben, tökéletesebben festik le. A pályaművek a holokauszt-túlélőkkel és szemtanúkkal készített interjúklipek alapján készültek, melyeket okoseszközökön meg is lehetett nézni. Ezt a kivételes lehetőséget használták ki a nyolcadikosok, akik történelemórán mélyedtek el a kiállítás világában.