Események

Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Karácsonyi hangverseny:
december 19. 18:30
Projektnap az általános iskolában:
december 20.
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

Iskolai közösségi szolgálat

Karinthy Frigyes 80

irodalom 00001A nyolcvan évvel ezelőtt elhunyt kiváló magyar költőre, íróra és műfordítóra, Karinthy Frigyesre emlékeztünk az őszi szünet előtt megrendezett hagyományos irodalomversenyünkön. Köszönjük nektek, hogy ismét velünk tartottatok: a szép számú (összesen tizennégy!) csapat kicsit megismerkedhetett egy - túlzás nélkül állítható - zseniális elme műveivel, életének egy-egy részletével, tréfás és komoly játékaival. Folytatás jövőre!

Eredmények             Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.