Események

Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
január 23. 17 óra
Az írásbeli felvételi dolgozatok megtekintése:
január 25. 8:00-16:00
Jogorvoslati lehetőség az írásbeli dolgozatokkal kapcsolatban:
január 28. 8:00-16:00
Szülői értekezletek:
február 4-8.
Általános iskolai farsangok:
február 8.
Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

„Nem sokaság, hanem lélek” – A Magyar Kodály Társaság ünnepi hangversenye Pécsett

pecs102018. október 13-án szombaton került megrendezésre a Magyar Kodály Társaság ünnepi hangversenye Pécsett a Zsolnay Negyed Liszt Ferenc Hangversenytermében. Iskolánk gimnazista kórusai a Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium meghívására érkeztek a rendezvényre. Pécs városa és a Magyar Kodály Társaság hangversennyel tisztelgett a Kodály Zoltán kezdeményezésére létrejött ének-zenei tagozatos iskolák eredményei előtt. A házigazdák kedves fogadását követően a találkozón részt vevő kórusok megkoszorúzták a Dóm téren álló Kodály szobrot. A délutáni hangversenyen a Kodály Zoltán nevét viselő iskolák ifjúsági és felnőtt kórusai léptek fel: gimnáziumunk vegyeskarán (karnagyuk Kneifel Imre) és lánykarán (karnagyuk Feke Mariann) kívül a Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium Bartók Béla Lánykara (karnagyuk Kertész Attila), a Kecskeméti Kodály Iskola Aurin Lánykara (karnagyuk Durányik László) és a Székesfehérvári Alba Regia Kórus (karnagyuk Kneifel Imre) adtak műsort. Az ünnepi est köszöntőjét Kertész Attila, Liszt díjas karnagy, a Magyar Kodály Társaság elnöke mondta. A jeles alkalom tiszteletére énekkaraink elsősorban Kodály kórusműveket szólaltattak meg.

Képek

E-napló

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.