A javító-, különbözeti- és osztályozó vizsgák időpontja:
augusztus 26.  hétfő, 9:30 óra
Tanévnyitó ünnepély és első tanítási nap:
szeptember 2. hétfő, 8 óra
Tankönyvosztás az első tanítási napon lesz!

Csibeavatás

csibebuli 00060Remek programon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai az ötödik osztályosokat. A két csibeosztály parádés táncát egy-egy, ügyességet és egymásra figyelést egyaránt igénylő feladat követte. A felső tagozatossá tevő fogadalom elmondása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott emléklap, valamint a nagyok által készített meglepetés-sütemény (finom lett a muffin!) nagyon jólesett a kicsiknek. A nagyszerűen sikerült délutánt a szokásos népszerű - és a 8. é osztályosoknak köszönhetően fergeteges hangulatú - sulibuli zárta.