Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

Csibeavatás

csibebuli 00060Remek programon avatták fel a felső tagozat legnagyobbjai az ötödik osztályosokat. A két csibeosztály parádés táncát egy-egy, ügyességet és egymásra figyelést egyaránt igénylő feladat követte. A felső tagozatossá tevő fogadalom elmondása után a nyolcadikosoktól ajándékba kapott emléklap, valamint a nagyok által készített meglepetés-sütemény (finom lett a muffin!) nagyon jólesett a kicsiknek. A nagyszerűen sikerült délutánt a szokásos népszerű - és a 8. é osztályosoknak köszönhetően fergeteges hangulatú - sulibuli zárta.