A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Sütemények készítésében segédkeztünk a Deákban

tankonyha 00001A Menő menza pályázatnak köszönhetően a 7. és a 8. évfolyam jó néhány tanulója sütött válogatott finomságokat a Deák-középiskola leendő cukrászaival. A hetedikesek három tanórát, a nagyok ötöt töltöttek el a vendéglátó intézményben. Érdekes, különleges élmény volt megismerkedni egy szép, de nehéz szakma fortélyaival, a szorgos kilencedikes diákokkal és lelkes oktatójukkal, akik legközelebb a pedagógusokat avatják be a bejglisütés rejtelmeibe.

Beszámoló           Képek