Események

Tanulói adatlap módosításának lehetősége a 8. évfolyamon:
március 21-22.
Társaséneklési verseny:
március 25.
XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó:
április 4-7.
Szállj elő, zöldág néptánctalálkozó:
április 7.
Papírgyűjtés:
április 8-12.
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Történelemverseny:
április 15.
Tavaszi szünet:
április 18-23.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Sütemények készítésében segédkeztünk a Deákban

tankonyha 00001A Menő menza pályázatnak köszönhetően a 7. és a 8. évfolyam jó néhány tanulója sütött válogatott finomságokat a Deák-középiskola leendő cukrászaival. A hetedikesek három tanórát, a nagyok ötöt töltöttek el a vendéglátó intézményben. Érdekes, különleges élmény volt megismerkedni egy szép, de nehéz szakma fortélyaival, a szorgos kilencedikes diákokkal és lelkes oktatójukkal, akik legközelebb a pedagógusokat avatják be a bejglisütés rejtelmeibe.

https://www.szekesfehervar.hu/a-deak-tankonyhajaban-tanulnak-fozni-a-kodalyos-diakok

 
Beszámoló           Képek

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 2018Kicsi

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

Tehetségpont

 

.