A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Csillagok nyomában

csillagoknyomaban 00004A Fejér Megyei Természetbarát Szövetség kedves meghívásának tettünk eleget, amikor október 15-én este megérkeztünk a gyönyörűen felújított Sóstóra. Éjszakai túrán vett részt ugyanis a 8.é osztály kis csapata a Csillagok nyomában. Hét állomást kerestünk fel, hogy válaszoljunk a kérdésekre, melyek a környezet- és természetvédelemmel, illetve a csillagászattal voltak kapcsolatosak. Visszatérve a kiindulási ponthoz örömmel fogadtuk a vajas, zsíros és lekváros kenyereket, valamint a forró teát. Reméljük, jövőre is találkozunk.