Események

Iskolánkban nincs tanítás:
december 7.
Megyei szépkiejtési verseny:
december 13. 14 óra
Gimnazista kirándulás Bécsújhelyre:
december 13.
Iskolánkban nincs tanítás:
december 14.
Kodály születésnapi koncert a Zeneakadémián gimnáziumunk részvételével:
december 16.
Kodály Zoltán Napok:
december 16-20.
Karácsonyi vásár:
december 16. 14-16 óra
Karácsonyi hangverseny:
december 18. 18 óra, Szent Imre templom
Projektnap:
december 19. 
Téli szünet:
december 23- 2020. január 3.

Iskolai közösségi szolgálat

Programok

Geotúra és pályaorientációs nap

geotura 00018Csodás vénasszonyok nyara-napon élvezhették a felső tagozatosok a pályaorientációs napot. Különösen izgalmasra és különlegesre sikerült a nyolcadikosok kirándulása, akik ellátogattak az ajkai üveggyárba és a herendi porcelánmanufaktúrába, hogy betekintést nyerjenek az üzemek életébe, és megismerkedjenek az ott folyó munkával. A gyerekek a terepgyakorlaton megtekintették a Ság-hegy különleges kőzeteit és bazaltoszlopait, majd a Kemenes Vulkánparkban a tűzhányók világát tanulmányozták. Mindegyik nagyszerű élmény volt!
Képek

Iskolanyitogató

iskolanyitogato 0001

Tehetségpont

 tehetsegpont

Alapítvány

Kérjük, támogassák iskolánk alapítványát!

Az alapítvány adószáma:
 
19095279-1-07
 
Az alapítvány számlaszáma:

10200232-29373752

Ezekkel az adományokkal Önök is segíteni tudják diákjaink tanulmányi versenyeken és  kórusfesztiválokon való részvételét; oktatási eszközök, bútorok vásárlását; erdei iskolák és nyári táborok szervezését. 

Határtalanul

hatartalanul

szfvar logo

.