A nyolcadik évfolyam ballagása:
június 14. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 20. 17 óra

Geotúra és pályaorientációs nap

geotura 00018Csodás vénasszonyok nyara-napon élvezhették a felső tagozatosok a pályaorientációs napot. Különösen izgalmasra és különlegesre sikerült a nyolcadikosok kirándulása, akik ellátogattak az ajkai üveggyárba és a herendi porcelánmanufaktúrába, hogy betekintést nyerjenek az üzemek életébe, és megismerkedjenek az ott folyó munkával. A gyerekek a terepgyakorlaton megtekintették a Ság-hegy különleges kőzeteit és bazaltoszlopait, majd a Kemenes Vulkánparkban a tűzhányók világát tanulmányozták. Mindegyik nagyszerű élmény volt!