Szülő-tanár bál:
február 16.
Játszóház a leendő első osztályosoknak:
február 20. 17 óra
Szóbeli felvételi a 9. osztályba:
február 21. 15 óra
Ifjúsági hangverseny:
február 25. 13:30
Meghallgatás az ének-zene és a dráma tagozatra jelentkezőknek:
március 4-5. 14:30-17:30
Fogadóóra a felső tagozaton:
március 5. 17 óra
Társaséneklési verseny:
március 6.
Szóbeli pótfelvételi a 9. osztályba:
március 7. 15 óra

hatartalanul 00001A 7. évfolyam és néhány nyolcadikos május közepén utazott el négynapos tanulmányi kirándulására. Szebbnél szebb tájakon jártunk, amikor Románia és Szerbia területén kalandoztunk a Hunyadiak nyomában. Többek között Arad, Végvár, Nándorfehérvár, Herkulesfürdő nevezetességeit, a galambóci várat és a páratlan Kazán-szoros látványát csodálhattuk meg. Ráadásként ízletes nemzeti ételeket kóstolhattunk meg (a csevap valamennyiünknek ízlett!), az óbecsei interaktív kiállításon a természet különlegességeit bemutató játékokkal kísérleteztünk, a kishegyesi Kátai-tanyán pedig a Kárpát-medencében létező összes háziállattal megismerkedtünk, sőt, némelyikkel barátságot is kötöttünk.