Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

hatartalanul 00001A 7. évfolyam és néhány nyolcadikos május közepén utazott el négynapos tanulmányi kirándulására. Szebbnél szebb tájakon jártunk, amikor Románia és Szerbia területén kalandoztunk a Hunyadiak nyomában. Többek között Arad, Végvár, Nándorfehérvár, Herkulesfürdő nevezetességeit, a galambóci várat és a páratlan Kazán-szoros látványát csodálhattuk meg. Ráadásként ízletes nemzeti ételeket kóstolhattunk meg (a csevap valamennyiünknek ízlett!), az óbecsei interaktív kiállításon a természet különlegességeit bemutató játékokkal kísérleteztünk, a kishegyesi Kátai-tanyán pedig a Kárpát-medencében létező összes háziállattal megismerkedtünk, sőt, némelyikkel barátságot is kötöttünk.