Nyári ügyeleti napok:
augusztus 27-28. 7:30-15:30
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

hatartalanul 00001A 7. évfolyam és néhány nyolcadikos május közepén utazott el négynapos tanulmányi kirándulására. Szebbnél szebb tájakon jártunk, amikor Románia és Szerbia területén kalandoztunk a Hunyadiak nyomában. Többek között Arad, Végvár, Nándorfehérvár, Herkulesfürdő nevezetességeit, a galambóci várat és a páratlan Kazán-szoros látványát csodálhattuk meg. Ráadásként ízletes nemzeti ételeket kóstolhattunk meg (a csevap valamennyiünknek ízlett!), az óbecsei interaktív kiállításon a természet különlegességeit bemutató játékokkal kísérleteztünk, a kishegyesi Kátai-tanyán pedig a Kárpát-medencében létező összes háziállattal megismerkedtünk, sőt, némelyikkel barátságot is kötöttünk.