Megyei szépkiejtési verseny:
november 23. 14 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
november 27. 17 óra
Tanítási nap (hétfői munkarend):
december 1.
Ifjúsági hangverseny:
december 3. 13:30
Nálunk nincs tanítás:
december 15.
Kodály Zoltán Napok:
december 17-21.
Karácsonyi vásár:
december 18.
Projektnap az általános iskolában:
december 19.
Karácsonyi hangverseny:
december 20. 18 óra
Téli szünet utáni első tanítási nap:
2019. január 3.
Közös középiskolai írásbeli felvételi:
január 19. 10 óra
Első félév vége:
január 25.

hatartalanul 00001A 7. évfolyam és néhány nyolcadikos május közepén utazott el négynapos tanulmányi kirándulására. Szebbnél szebb tájakon jártunk, amikor Románia és Szerbia területén kalandoztunk a Hunyadiak nyomában. Többek között Arad, Végvár, Nándorfehérvár, Herkulesfürdő nevezetességeit, a galambóci várat és a páratlan Kazán-szoros látványát csodálhattuk meg. Ráadásként ízletes nemzeti ételeket kóstolhattunk meg (a csevap valamennyiünknek ízlett!), az óbecsei interaktív kiállításon a természet különlegességeit bemutató játékokkal kísérleteztünk, a kishegyesi Kátai-tanyán pedig a Kárpát-medencében létező összes háziállattal megismerkedtünk, sőt, némelyikkel barátságot is kötöttünk.