Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Tanulmányi versenyek eredményei

bolcsbagolyAz utóbbi időben számos páratlan, megyei vagy országos tanulmányi versenyen aratott sikerről érkezett hír. Ezeket gyűjtöttük csokorba. A kiemelkedő eredményekhez gratulálunk tanulóinknak és felkészítő tanáraiknak.

Barta Georgina Kata 7.é: a Jobb Veled a Világ Alapítvány tehetségkutató pályázatának regionális döntőjén 1. helyezés a saját maga által írt, Boldogság című verssel. Násfay Rebeka Lilla 7.é: országos németversenyen 10. helyezés; ugyanezen a megmérettetésen Nagy Gréta 25., Térmeg Petra 26., Halász Maja 27., Jákob Péter Kristóf 30. helyezett lett. Valamennyien a 7.é osztály tanulói. Karácsony Gábor 7.é: Teleki Pál megyei földrajzversenyen 1. helyezés, Varga Koppány 8.a: Kazinczy országos szépkiejtési verseny – bronz minősítés, Vági Boglárka és Tóth Kálmán Csongor 8.a: nyelvi-logika játékok megyei versenyén 2. helyezés.