Csibebuli:
október 19. 16-19 óra
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.
Az őszi szünet utáni első tanítási nap:
november 5.
A Bolyai-verseny körzeti fordulója:
november 9. 14:30

Nóri óriási sportsikere

turbucz noriGratulálunk Turbucz Nóra 6.a osztályos tanulónak, aki a Hódmezővásárhelyen rendezett úszás diákolimpia országos döntőjében100 méteres gyorsúszásban III. helyezést ért el. Mintegy kétezerötszázan vettek részt a nemes versengésen, melyet március végén rendeztek meg Csongrád megyében. Biztosak vagyunk abban, hogy Nóri sok szép sikert fog még elérni pályafutása során. Ehhez kívánunk neki kitartást és jó egészséget.