A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Nóri óriási sportsikere

turbucz noriGratulálunk Turbucz Nóra 6.a osztályos tanulónak, aki a Hódmezővásárhelyen rendezett úszás diákolimpia országos döntőjében100 méteres gyorsúszásban III. helyezést ért el. Mintegy kétezerötszázan vettek részt a nemes versengésen, melyet március végén rendeztek meg Csongrád megyében. Biztosak vagyunk abban, hogy Nóri sok szép sikert fog még elérni pályafutása során. Ehhez kívánunk neki kitartást és jó egészséget.