Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Rendhagyó irodalomórán vett részt az 5.é osztály

janosvitez5e 00009Nemcsak az 5.a, de az 5.é osztály is érdeklődéssel követi Kukorica Jancsi történetét, így nem volt kérdéses, hogy ők is megtekintik a Vörösmarty Mihály Könyvtár rendhagyó irodalomóráját, melynek témája a János vitéz volt. Először a főszereplőnek mintául szolgáló, valóban élt huszárról hallhattunk, majd az elbeszélő költemény különböző filmfeldolgozásaiból nézhettünk meg részleteket. Köszönjük az izgalmas történeteket a könyvtár munkatársainak, reméljük, találkozunk még velük hasonló alkalmakkor.