Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Rendhagyó irodalomórán vett részt az 5.é osztály

janosvitez5e 00009Nemcsak az 5.a, de az 5.é osztály is érdeklődéssel követi Kukorica Jancsi történetét, így nem volt kérdéses, hogy ők is megtekintik a Vörösmarty Mihály Könyvtár rendhagyó irodalomóráját, melynek témája a János vitéz volt. Először a főszereplőnek mintául szolgáló, valóban élt huszárról hallhattunk, majd az elbeszélő költemény különböző filmfeldolgozásaiból nézhettünk meg részleteket. Köszönjük az izgalmas történeteket a könyvtár munkatársainak, reméljük, találkozunk még velük hasonló alkalmakkor.