Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Mesterbérlet előadások a Vörösmarty Színházban

mesterberlet 00001Iskolánk tíz tizenegyedik osztályos tanulója vett részt a Vörösmarty Színház Mesterbérlet előadásain. A bérlet két alkalmat foglalt magába, amelyek célja a tizenegyedikes és a tizenkettedikes irodalomórák tananyagának megerősítése. Az előadásokat dr. Matuz János tartotta. A januári előadás címe A törött tükör. Szemenszedett szemtelenek: a modernizmus kialakulását és szakaszait ismerhettük meg. A februári A Semmi ágán című óra a XX. századi művészet két híres irányzatát, a groteszket és az abszurdot tárgyalta.