Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Társaséneklési verseny

tarsas enekles 00017A legkisebbek kivételével - mert ők még nem vettek részt rajta - minden gyermek izgatottan készülődött a nagy megmérettetésre: a társaséneklés hagyományos ünnepén a valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallhattuk a reneszánsztól egészen napjainkig; értő, színvonalas tolmácsolásban, nagy örömöt szerezve a tornatermet teljesen megtöltő, lelkes és kitartó hallgatóságnak. A duettek, tercettek, kánonok és kamaradarabok hangjai messze és magabiztosan szálltak, így a zsűrinek nem volt nehéz dolga a sok szép arany minősítés kiosztásakor.

II.-V. évfolyam  VI.-VIII. évfolyam  IX.-XII. évfolyam  Tanárok műsora