A 7. évfolyam Határtalanul! programja:
május 15-18.
Országos idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam):
május 16.
Országos kompetenciamérés (6. és 8. évfolyam):
május 23.
Alba Regia Nemzetközi Kórusfesztivál:
május 24-27.
Tanítás nélküli munkanap:
május 26.
A 7. évfolyam témanapja:
június 4.
A 8. évfolyam ballagása:
június 15. 10 óra
Tanévzáró ünnepély:
június 21. 17 óra
Beiratkozás a 9. osztályba:
június 22. 9-11 óra

Társaséneklési verseny

tarsas enekles 00017A legkisebbek kivételével - mert ők még nem vettek részt rajta - minden gyermek izgatottan készülődött a nagy megmérettetésre: a társaséneklés hagyományos ünnepén a valaha élt legnagyobb zeneszerzők kórusműveit hallhattuk a reneszánsztól egészen napjainkig; értő, színvonalas tolmácsolásban, nagy örömöt szerezve a tornatermet teljesen megtöltő, lelkes és kitartó hallgatóságnak. A duettek, tercettek, kánonok és kamaradarabok hangjai messze és magabiztosan szálltak, így a zsűrinek nem volt nehéz dolga a sok szép arany minősítés kiosztásakor.

II.-V. évfolyam  VI.-VIII. évfolyam  IX.-XII. évfolyam  Tanárok műsora