Zenei világnap:
október 1. 18 óra, Alba Regia Sportcsarnok
Ifjúsági hangverseny első előadása:
október 8. 13:30 óra
Fogadóóra a felső tagozaton:
október 9. 17 óra
Csibebuli:
október 19.
Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap:
október 26.

Koppány sikere a Kazinczy-versenyen

kazinczy 00001A Szép magyar beszéd megyei fordulóján iskolánkat Varga Koppány 8.a osztályos tanuló képviselte, aki korcsoportjában I. helyezést ért el. A többi versenyzővel együtt az volt a feladata, hogy egy begyakorolt, párbeszédmentes szöveg felolvasása után a Kazinczy-díj Alapítvány által kiválasztott egyoldalas szépirodalmi művet adjon elő értelmezve. Koppány oklevelet és könyvjutalmat kapott a zsűritől, mely a szövegértést, a szöveghűséget, a hangvételt, a hangképzést, a hangsúlyozást, a szünettartást és a természetes beszédet is értékelte.