Tanulói adatlap módosításának lehetősége a 8. évfolyamon:
március 21-22.
Társaséneklési verseny:
március 25.
XI. Fehérvári Ének Nemzetközi Ifjúsági Énekkari Találkozó:
április 4-7.
Szállj elő, zöldág néptánctalálkozó:
április 7.
Papírgyűjtés:
április 8-12.
Jótékonysági hangverseny a Prohászka-templomban:
április 11.
Felső tagozatos vers- és prózamondó verseny:
április 11. 14:30
Történelemverseny:
április 15.
Tavaszi szünet:
április 18-23.

Koppány sikere a Kazinczy-versenyen

kazinczy 00001A Szép magyar beszéd megyei fordulóján iskolánkat Varga Koppány 8.a osztályos tanuló képviselte, aki korcsoportjában I. helyezést ért el. A többi versenyzővel együtt az volt a feladata, hogy egy begyakorolt, párbeszédmentes szöveg felolvasása után a Kazinczy-díj Alapítvány által kiválasztott egyoldalas szépirodalmi művet adjon elő értelmezve. Koppány oklevelet és könyvjutalmat kapott a zsűritől, mely a szövegértést, a szöveghűséget, a hangvételt, a hangképzést, a hangsúlyozást, a szünettartást és a természetes beszédet is értékelte.