Nyári ügyeleti napok:
Tanévnyitó ünnepély:
szeptember 3. 8 óra

Megkezdődött a jubileumi Kodály-hét

kodaly napok 00003Iskolánkban a jubileumi Kodály évet zárta a minden évben megrendezésre kerülő Kodály-hét. Pénteken, december 15-én rövid ünnepi műsor keretében Kneifel Imre igazgató úr nyitotta meg a kulturális hetet. A Kodály-hét első rendezvénye a diákok által nagyon várt és kedvelt zenei vetélkedő volt. Az immár hagyományos zenei-műveltségi verseny természetesen Kodály Zoltán pályáját és munkásságát idézte meg számos szórakoztató, ugyanakkor komoly tudást igénylő feladattal. A vetélkedőt idén is Borbás Károly tanár úr állította össze. Kedden dallamírással és lapról olvasással folytatódtak a Kodály-hét eseményei.

A zenei versenyek mellett természetesen folyik a készülődés a csütörtöki karácsonyi koncertre, amelyen iskolánk minden kórusa ünnepi műsorral lép fel köszöntve a karácsonyt.